Monday, February 27, 2012

Highway unicorn

Pmts nädala ajaga saab neli suuremat linna läbi käia - Tartu, Tallinn, Viljandi ja Pärnu. Päris võimas tunne on.. Tartus tegime Lauraga piduu ja niisama nalja, olime närvis, kui koju jalutasime tund aega, kuid kes ei ütleks ära ühest Metro einesaiast, mmm.. Tahaks! Ja sinna see viimane taksoraha läks.. 
Homme siis Siimule ja Kaile külla ning vanaisavanaemale! :)
Mirelliga käisime Tallinnas, tal oli arst ja siis tegime pidu ka, sai Maardžil külas käia ja Liisul ka, suht huumor oli see õhtu, täis nalja ja Liisu head kartuliputru, nomnom. Petsi juures oli ka päris muhe.. Välja arvatud ühed linnatibid, kes kohe üldse ei olnud normaalsed.. Muidu oli mõnuus.


Mu uus lemmik pluus! Must love unicoooorns!


Friday, February 17, 2012

Vahel võiks kõik olla nii, et miski ei muutu kunagi ja ma lihtsalt lähen ja tulen ja lähen ja tulen ja kõik on ikka veel siin

Käisime Liisuga eile pildistamas ja teisipäev käisin Abjas pildistamas ehk pildistamine on funfunfun :)Liisu vinge kompositsioon :) 

Tuesday, February 14, 2012

Happy tuesday!

Mõtlesin, et panen ritta oma laulud, mille järgi on äge koristada! Kõige mõttekam tegu, ma tea..

Cyndi Lauper - Girls just wanna have fun

Whitney Houston - I wanna dance with somebody

 Jessie J - Domino Milk and Sugar ft Miriam Makeba - Hi-a Ma


Antonina - Pakike


HU? - Kõik tüdrukud tantsivad


ja nii edasi..

Aga muidu nii palju, et eile käisime teatris. Meeste kodu vaatamas.. Ülisuper tükk oli ja soovitan soojalt. Nalja oli mõnusalt, lausa nii mõnusalt, et pisarad jooksid ja kõlasid ka kõva häälega võimsad naeruplahvatused. Jõime Reine Lattet ja ta mamma jõi jäätisekokteili, nomnom.
Täna on see siis palavalt oodatud UEFA meistrite liiga ning elagu Barcelona!
Ja varsti saab Tallinnasse Petsile külla minna ning sealt tuleb juba midagi lahedat! Can't wait!
Wednesday, February 8, 2012

Se parhaiten nauraa

Bla blablabla, blablabla.. Ja kõik on öeldud!
Lemmik kohukeee! :)

 Friday, February 3, 2012

In the end there's only love

Passin voodis, saan väiksed lamatised endale, siis kogu aeg hea soe pikutada. Kuulan Ewert and The Two Dragonsit ja tahaks jalutama minna.. Peaks minema, suht totu olen peast aga savi :) Härmas on ka mõnna olla..
Nüüd hakkab siis praktika ja aprillini kodus. Megavinge.. Üks asi on uuesti kooli minemise puhul hea ja teine pole.. Et ühikas on uus aga läheb kallimaks..
Nüüd käisime Liisuga veel tiiru Tartus, Hellu juures.. Assu oli ka ja Hellu meha ja kiisu. Mõnna! Vaatasime filme ja iga filmi lõpp kadus ilusasti ära, ühesõnaga lõpp jäi mõistatuseks. :D
Suutsin jälle oma tuba ringi teha nagu alati, see mul vist traditsiooniks saanud, et iga kuu pean ühe asja teise koha peale tõstma. :)